podstawowe informacje o firmie

Firma istnieje na rynku od 1995 r. i prowadzi działalność wyłącznie w branży akumulatorowej.
W swojej ofercie posiadamy akumulatory rozruchowe kwasowe (do motocykli, łodzi, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz maszyn i ciągników rolniczych), całkowicie bezobsługowe akumulatory żelowe AGM - z elektrolitem uwięzionym w macie szklanej (do podtrzymania pracy komputerów i kas fiskalnych w przypadku przerwy w dostawie prądu, urządzeń alarmowych z rezerwowym źródłem zasilania, zabawek elektrycznych oraz do wózków inwalidzkich), ogniwa i baterie trakcyjne (stanowiące źródło energii napędowej do wózków akumulatorowych widłowych i platformowych oraz wózków typu Melex) oraz zestawy ogniw stacjonarnych służących jako rezerwowe źródła zasilania.

W ciągłej sprzedaży posiadamy akumulatory kwasowe rozruchowe, akumulatory żelowe, ogniwa trakcyjne, natomiast na baterie trakcyjne zamówienia realizujemy w terminie 14 dni. Firma nasza współpracuje z firmami o uznanej marce takimi jak: MOLL, CENTRA-EXIDE, VARTA-BOSCH, AUTOCRAFT, WESTA, ZAP-SZNAJDER, LOXA, BANNER, TAB, SIAP, ELMAR, ATMA-BAT, FIAMM, HAWKER.

AUTOCRAFT sp. z o.o., nr. KRS 0000159959 zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.